Bu sayfa petdostu.net’in kullanım şartlarını listelemektedir.

  1. Petdostu.net’te yayınlanan tüm ilanlardan söz konusu ilanın yayıncısı sorumludur. Burada yayınlanan ilanlardan oluşabilecek herhangi bir zarar durumunda petdostu.net mesuliyet kabul etmemektedir. Lütfen ilanın yayıncısıyla yüz yüze görüşünüz ve pete ilişkin gerekli evrakları sorunuz. Herhangi bir dolandırıcılık olayıyla karşılaşmamak için lütfen azami dikkati gösteriniz, sizden eğer istenirse kapora parası ödemeyiniz.
  2. İlan veren kişiler yasaların öngördüğü sınırların dışına çıkamazlar. Yasalara aykırı ilanlar yayınlanmaz, eğer yayınlanmış ise, rapor edilmesi durumunda anında silinir.
  3.  İlan veren üyeler uygunsuz resim yükleyemezler, uygunsuz bir resim yükleme söz konusu olursa, kişinin tüm ilanları dahil olmak üzere üyeliği silinir.
  4. Üyeler ilanlarında anneye bağımlı halde yavruları ücretsiz sahiplendiremezler ve bu haldeki yavruların satış ilanlarını açamazlar. Raporlama ile tespit edilen bu tarz bir ilan ve üyelik anında silinir.
  5. Üyeler bir başka bağlantıya -linke- yer veremezler, bu tür ilanlar onaylanmayacaktır.
  6. Üyeler ilanlarında “Temsili Resim” koyamazlar, ilanlarında petin veya pet malzemesinin gerçek resimlerini koymak zorundadırlar.
  7. Petdostu.net sadece yer sağlayıcısıdır. Yayınlanan ilanlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  8. Eğer petdostu.net’in bir ziyaretçisiyseniz bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.

İletişim: petdostunet[at]gmail.com